Львівська художниця ювелір вже більше десяти років виготовляє авторські прикраси власноруч та у власній майстерні. За цей час її твори здобули неабияку популярність серед шанувальників небанальних, дизайнерських ювелірних виробів ва Україні та за її межами. Котельницька є учасником багатьох ювелірних виставок та фестивалів, зокрема в 2016 році відбулася персональна виставка її прикрас в галереї «Зелена канапа».

ЇЇ прикраси охоче використовують стилісти у фотосесіях для глянцевих журналів, зокрема Pink, Harper`s Bazaar, Vogue, Grazia та багато інших. Про неї пишуть статті, як про цікавого автора, у неї беруть майстер класи, як у успішного засновника бренду.

У творчості Майя Котельницька надихається природніми мотивами, часто, стилістикою Сецесії, Баухаусу та завжди – залишається собою.

«Нерафінована» обробка металу, використання краплин скла, неогранених камінців, плавні лінії та природні форми роблять стилістику Котельницької дуже «рослинною».

Котельницька зрощує свій рукотворний сад сережок, перстнів та кулонів з увагою і послідовністю, постійно вдосконалюючи стиль і функціональність. Жінкам так і хочеться заквітчати себе цим усім.

На цій виставці Майя покаже свою нову роботу з новим матеріалом – гарячими емалями. Техніка емалей походить ще з часів Візантії і є складною через багатошарове нанесення і випал скловидного порошку.

Емалі дозволяють створювати живописне зображення та глибокий насичений колір на площині, що цінується не менше за дорогоцінне каміння у ювелірній справі. Вироби з емалями дозволяють зробити ювелірні прикраси ще більш художніми.