З 12 лютого Кав'ярня-галерея "Штука" та історик архітектури і мистецтва Тетяна Казанцева запрошують на лекторій Школи архітектури Львова «Інтер'єри в архітектурі Львова». Для участі просимо зареєструватися - http://bit.ly/37R0Si0.
Пропонуємо курс лекцій з історії архітектури Львова, у якому зосередимось на еволюції внутрішнього облаштування львівських будівель від найдавніших часів і до ХХ століття. Окрім стильових відмінностей декоративних і конструктивних деталей, відслідкуємо зміни матеріалів і поступ у інженерних рішеннях. Також проведемо паралелі між інтер'єрами архітектури Львова і Західної Європи.
ЧАС: щосереди з 12 лютого до 15 квітня.
ТРИВАЛІСТЬ: десять лекцій з 18:30 до 21:00.
ВАРТІСТЬ: 1500 гривень за курс, окреме заняття – 200 гривень.
ЗНИЖКИ: 10% для слухачів попередніх курсів Школи архітектури.
ПРОГРАМА:
1) Інтер'єри сакральних будівель Львова: християнські храми (православні, католицькі, греко-католицькі), іудейські храми (синагоги), мусульманські храми (мечеті).
2) Інтер'єри громадських та промислових будівель Львова. Адміністративні будівлі (ратуша, намісництво, сейм), навчальні заклади (університети, колегія, школи), заклади громадського харчування (ресторани, кав'ярні), розважальні та спортивні заклади (театри, кінотеатри, спортивні заклади, казино), лікувальні заклади (лікарні, санаторії), готелі, торговельні споруди (крамниці, ринки), вокзали, депо, електростанції та ін.
3) Інтер'єри житлових будівель Львова: палаци, кам'яниці, чиншові будинки, вілли.
4) Конструкції та матеріали у львівських інтер'єрах: стилістичний розвиток та класифікація.
5) Декоративні вирішення інтер'єрів в архітектурі Львова: стилістичний розвиток та класифікація.
6) Громадські простори в архітектурі Львова: вестибюлі, сіни, сходові клітки, подвір'я, пасажі.
7) Стелі, стіни і підлоги: декоративні і конструктивні вирішення в архітектурі Львова.
8) Вікна і двері: декоративні і конструктивні вирішення в архітектурі Львова.
9) Водопостачання і каналізація в архітектурі Львова.
10) Освітлення і опалення в архітектурі Львова
Заняття відбуватимуться у затишній атмосфері кав'ярні "Штука", що демонструє автентичний інтер'єр к.ХІХ - поч.ХХ ст. По завершенню курсу учасники отримають сертифікат про його проходження та, за бажання, пройдуть тестування для перевірки отриманих знань.
Лекторка - Тетяна Казанцева, доцент кафедри дизайну та основ архітектури НУ "Львівська політехніка", авторка лекторіїв та авторських екскурсій. В межах Школи Архітектури Львова Тетяна прочитала курси лекцій "Історія архітектури Львова", "Від сецесії до функціоналізму", “Загальна історія архітектури”.
Координаторка - Юлія Корицька-Голуб, 067 6741339 (viber).