З 22 жовтня по 5 листопада 2019 року в Укрінформі відбудеться виставка сучасної художниці Ольги Кондрацької “Ріка життя. У вирі почуттів”. Мета заходу – привернути увагу світової спільноти до екологічних, соціальних, гуманітарних проблем, спричинених проявами збройної агресії на сході України, а також в інших “гарячих точках” планети.

Виставка “У вирі почуттів” є черговим кроком Ольги Кондрацької до шляхетної мети – сформувати у сучасників екологiчну свiдомость, сприяти підвищенню рівня обізнаності щодо всього спектру наслідків конфліктів, наголосити міжнародній спільноті про прагнення України до євроатлантичної інтеграції.  Експозиція складається з понад 30 картин, відібраних із розкішної авторської колекціі “Ріка життя”, і наповнена прагненням зробити світ значно кращим, безпечнішим за допомогою гармонійних кольорових поєднань...

На думку художниці, кожен носить у собі і пекельний вогонь, і омріяний рай. Протистояння між світлом і темрявою, добром і злом починається з народження, але саме це протистояння спонукає людину до духовного зростання. Хто переможе в бротьбі за ту чи іншу душу, Бог чи диявол, залежить від багатьох чинників. Негаразди, спокуси, хвороби, злидні – ці та інші випробування когось загартовують, роблять стійкішими, а когось – виснажують, спустошують, відкриваючи в серцях “чорні діри”, в яких безслідно зникають віра, надія, любов, інші чесноти. Святе місце пустим не буває. Негативні енергії – жадібність, ревнощі, заздрість, ненависть – обтяжують душу людини, “тягнуть на дно”, спонукають до здійснення непорядних вчинків, аж до агресії.

“Життя як ріка: примхлива, мінлива. Ми не можемо передбачити її повороти, і в цьому, напевно, вся її привабливість.

Як жінка, як художниця, яка розуміється на красі й гармонії, Ольга Кондрацька налаштована більш оптимістично. Щоб твоє рідне місто не перетворювалось на “місто жорстоких людей, які байдужі один до одного, на місто фальшивих цінностей, штучної любові, суцільного удавання”, щоб віра в Бога “не заміщалася комерційною угодою”, вона пропонує берегти те “добре, світле і справжнє, що збереглося в світі”, і наповнювати тими сенсами своє життя.

Під час своїх виставок Ольга Кондрацька традиційно проводить для дітей безкоштовні майстер-класи з арт-терапії та живопису. Її соціальна відповідальність проявляється ще й в тому, що частину коштів від продажу картин художниця перераховує на благодійність.

Ольга Кондрацька – член Американського інституту архітектури, архітектор-дизайнер зі світовим ім'ям, має сотні проектів у сфері архітектури, дизайну і декорування інтер'єрів. Ці проекти успішно реалізовані в країнах Європи, Азії, Північної та Південної Америки. Кожна її поїздка по різних куточках світу – це новий досвід, незабутні враження і унікальне поєднання фарб, які знаходять відображення в нових, незмінно затишних інтер'єрах і прекрасних картинах. Полотна майстрині затребувані, її роботи знаходяться у фондах Національних музеїв України, а також у приватних колекціях України, Італії, США, Сінгапуру, Угорщини, Франції, Бразилії.