У середу, 23 жовтня, у Конференц-зал на Акад. Богомольця 6 відбудеться публічна лекція «Lviv: Becoming a Human Rights City», організована Освітнім центром з прав людини у Львові. Під час лекції керівник організації Volodymyr Beglov розкаже про міжнародну мережу Human Rights Cities і пояснить, у який спосіб Львів може отримати відповідну акредитацію. Лекція розпочнеться о 19:00. Вхід вільний для всіх охочих!
...Human Rights Cities — це міжнародна мережа міст, які у своїх політиках та процедурах керуються цінностями прав людини, звертаючи виняткову увагу на розвиток культури різноманіття, інклюзивності і рівності. Основна мета HRC — розвинути мережу однодумців, які діляться власним досвідом «перетворення на місто прав людини», суттєво збільшити кількість таких міст у Європі. Мережа міст прав людини вважає роль міст у захисті, просуванні та реалізації прав людини життєво важливою.
Під час лекції слухачі та слухачки довідаються про успішний досвід входження до мережі Human Rights Cities таких міст як Барселона, Йорк, Утрехт, Відень, Лунд, Ґрац та інших. Крім цього, керівник Освітнього центру з прав людини у Львові Володимир Бєглов розкаже, як відбуватиметься процес акредитації Львова у мережі.
Публічна лекція «Lviv: Becoming a Human Rights City» стане першою подією з циклу зустрічей, присвячених мережі HRC. У листопаді львів’ян та львів’янок запрошують на зустрічі із представниками і представницями Утрехта, Лондона та Берліна.
Проект втілюється у співпраці з Львівська міська рада за підтримки Фонду з прав людини Embassy of the Netherlands in Ukraine.