Виставка графіки Єви Гриник “Гордість міста”

Представники різних національностей, живучи та працюючи пліч-о-пліч упродовж століть, створили унікальний культурно-інтелектуальний простір Львова, визначили його полікультурність, сформували неперевершену атмосферу, що зачаровує тисячі туристів з усього світу. “Львів відкритий для світу”, та чи відкритий він для нас, чи знаємо ми його творців, чи шануємо їхній вклад…?
Інформаційно-освітній проект “Гордість міста”, започаткований ГО "КонтрФорс" у червні 2017 р., має на меті познайомити львів’ян та гостей міста з видатними діячами культурного й наукового життя Львова. Своїм візуальним вирішенням та способом викладу проект націлений на молоде покоління, що невтомно шукає взірців.
Повертає до життя непересічних діячів Львова минулих століть молода й перспективна художниця-графік Ewa Hrynyk. Гострий розум та спостережливість допомагають їй у вкрай лаконічній спосіб, за допомогою авторської техніки й комп’ютерної графіки, зображати характери музикантів, архітекторів, живописців, лікарів, спортсменів, учених тощо. Оригінальний, далекий від класичних засад написання портретів метод, цілком обґрунтований вимогами часу і засадничою метою проекту ─ зацікавити й стимулювати бажання дізнатися більше.
За час існування проекту в міському середовищі експонувалось майже 30 макетів Єви Гриник, що були розміщені на рекламоносіях Львова впродовж 2017─2019 рр. На виставці представлено 12 вибраних графічних портретів. Сподіваємося досягнення цих видатних львів’ян, через призму сприйняття й відтворення автора, надихнуть відвідувачів на нові сміливі звершення.
Анна Коржева,
мистецтвознавець
Відкриття виставки відбудеться 17 вересня (вівторок) о 18:00 год.
Щиро запрошуємо!
Вхід вільний