Йожеф Ермінь – український піаніст, лауреат Державних премій ім. Л. Ревуцького, М. Лисенка, обласної премії ім.С. Людкевича, а також володар Премії "Фридерик". Постійно грає як соліст з симфонічним оркестром Львівської обласної філармонії.
У своїй виконавській діяльності найбільший акцент робить на авангардній музиці, що вимагає високої інтерпретаційної та технічної вправності. У репертуарі виконавця вагоме місце займають найсучасніші опуси українських композиторів. Немало фортепіанних творів було написано і присвячено йому як першому виконавцю.
Поєднуючи високу технічну майстерність з незвичайною колористичною вразливістю, Йожеф Ермінь поціновується як інтерпретатор віртуозних та мінімалістичних творів.
В програмі твори Ю. Кофлера, Т. Маєрського, С. Туркевич, А. Нікодемовича.
Людкевич Фест: 1 - 13 жовтня
Це захоплююча подорож у світ експресивної романтичної музики, яка своєю силою підкорює серця. Індивідуальні авторські стилі композиторів та виконавців створюють нову реальність часу та простору.
Другий фестиваль класичної музики ЛюдкевичФест - це запрошення до світу високого мистецтва та сміливих інтерпретацій, до живої дискусіії між сучасним та минулим.
ЛюдкевичФест: перезавантаження шаблонного уявлення про українське музичне мистецтво.
Чому Людкевич?
Станіслав Людкевич (1879-1979) був відомим українським композитором, музикознавцем, педагогом та справжнім інтелігентом. Класик української музики, але водночас неординарна постать. Він прожив рівно сто років, пережив дві світові війни, був свідком двох імперій. Автор масштабних симфонічних та хорових полотен.
Фестиваль в рамках довгострокового проекту Ukrainian Live. Агенція Collegium, спільно із Львівським органним залом.
За підтримки Львівської міської ради