За підтримки Український культурний фонд
За підтримки Українського культурного фонду
Однією з ознак циклу “Етюди у формі старовинних танців” Віктора Косенка є картинність зарисовок. Різноманітні образи наділені індивідуальними характеристиками, кожна п’єса розкриває нам нову історію. Ці маленькі складові такі різні і цікаві окремо, однак разом органічно поєднуються у захоплюючий цикл. В сюїті гумористичні образи вільно сполучаються з м’якими ліричними та драматичними малюнками. Сам автор називав свій твір “сімейним альбомом”, присвятивши його п’єси близьким людям. Твір Косенка виконає Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом Сергія Лихоманенка.
В.Косенко – “Етюди у формі старовинних танців” (версія для барокового оркестру)
Ukrainian Festival Orchestra
Сергій Лихоманенко – дириґент
Вхід за реєстрацією!
Людкевич Фест: 1 - 13 жовтня
Це захоплююча подорож у світ експресивної романтичної музики, яка своєю силою підкорює серця. Індивідуальні авторські стилі композиторів та виконавців створюють нову реальність часу та простору.
Другий фестиваль класичної музики ЛюдкевичФест - це запрошення до світу високого мистецтва та сміливих інтерпретацій, до живої дискусіії між сучасним та минулим.
ЛюдкевичФест: перезавантаження шаблонного уявлення про українське музичне мистецтво.
Чому Людкевич?
Станіслав Людкевич (1879-1979) був відомим українським композитором, музикознавцем, педагогом та справжнім інтелігентом. Класик української музики, але водночас неординарна постать. Він прожив рівно сто років, пережив дві світові війни, був свідком двох імперій. Автор масштабних симфонічних та хорових полотен.
Фестиваль в рамках довгострокового проекту Ukrainian Live. Агенція Collegium, спільно із Львівським органним залом.
За підтримки Львівської міської ради