Різноманітні стилі вуличного танцю, непередбачувані мелодії, глядачі у якості головних суддів, та лише один світовий переможець — змагання Red Bull Dance Your Style в Україні! Вже цієї п’ятниці змагання продовжиться останнім відбірковим турніром у Львові!20 вересня, 19:00 – Львів, ТРЦ Victoria Gardens.

Red Bull Dance Your Style – міжнародне змагання з вуличного танцю, де кожен може проявити та показати саме свій стиль танцю та індивідуальність, а головними суддями є публіка, яку учасники намагаються вразити.

По всьому світу проходять відбіркові турніри, де публіка обирає переможців від кожної країни, щоб потім на Світовому Фіналі у Парижі коронувати єдиного світового чемпіона чи чемпіонку Red Bull Dance Your Style 2019.

В Україні міжнародне змагання проходить вперше! Відбіркові турніри уже пройшли у Одесі, Києві, Харкові та Дніпрі. Переможцями кваліфікацій відповідно стали Armo, Hmel, Flem та Mojito, які продовжать боротьбу на Національному фіналі у Києві.

20 вересня у львівському відборі змагатимуться 16 кращих танцівників міста різних стилів, таких яких house dance, hip hop, dancehall, locking, waaking, breaking та інші. Хто стане переможцем вирішить публіка!

Red Bull Dance Your Style — це насамперед свобода самовираження для танцюристів. Вони можуть показати все, що вміють, і виразити свою особистість у танцювальних поєдинках один на один. Це розвага, невимушена і непередбачувана, тут немає тиску журі — адже переможець визначається миттєвим голосуванням присутніх глядачів. Тут немає продуманої заздалегідь хореографії — танцівники повинні захопити й вразити аудиторію, швидко пристосовуючи обраний стиль до несподіваного музичного плейліста, від останніх світових хітів до давньої класики. Той, хто покаже найкрутіші па у взаємодії з ритмом, текстом та інструментальним супроводом, і зуміє вразити юрбу та здобути її голоси, стане коронованим переможцем!В Україні відбіркові турніри проходять у Одесі (11 серпня), Києві (17 серпня), Харкові (30 серпня), Дніпрі (14 вересня) та Львові (20 вересня). За допомогою глядачів у кожному відборі визначають по одному фіналісту, які продовжать свою боротьбу 22 вересня на Національному Фіналі у Києві. Ще 6 учасників національного фіналу будуть запрошені головним куратором проекту в Україні - Максимом Оробцем a.k.a. Maximus. А 12-е місце у Національному фіналі розіграють за допомогою Wildcard – журі обере кращого танцівника чи танцівницю серед присутніх на події. А дівчат під час змагання підтримує ТМ «Kotex», яка надає впевненості танцівницям і дозволяє відчути свободу рухів за допомогою активності, з інноваційною технологією Kinect, в зоні «Kotex Active».

Головне змагання – Національний Фінал - та визначення єдиного переможця, який представлятиме Україну на Світовому Фіналі у Парижі, відбудеться 22 вересня біля Арки Дружби Народів у Києві, та збере кращих танцюристів та танцюристок зі всієї країни. Після проведення понад 60 подій у понад 30 країнах по всьому світу, перший Світовий фінал Red Bull Dance Your Style відбудеться 12 жовтня у мецці європейського вуличного танцю, місті мистецтва, вечірніх вогнів і любові — Парижі. Сценою цього видатного змагання кращих у вуличному танці стане перлина французької історії, відомий у всьому світі культовий квартал La Grande Halle de la Villette.

Париж — завжди хороша ідея, а як щодо суддівства на міжнародному фестивалі вуличного танцю на один вечір? Заплануйте уже подорож до Парижа, щоб взяти участь у виборі першого за всі часи чемпіона світу у конкурсі Red Bull Dance Your Style!

Хто рулить на танцполі? Вирішуєш ТИ!

Деталі на сайті: https://win.gs/2YDSQI3