Серед італійських геніїв, що створювали безцінні шедеври особливе місце посідає Антоніо Канова.

Канова — скульптор, який зробив пошук гармонії у мистецтві сенсом свого життя. Його шедеври неначе зупиняли час, а головною ідеєю його творчості була краса, що не має ані початку, ані кінця.

Канову вважають найвизначнішим з неокласичних митців — його неординарна робота вражала та надихала представників багатьох поколінь. Стрічка «Канова» дослідить його мистецьке зростання: від перших кроків у рідній Венеції до римського й паризьких періодів й подальшого повернення додому.

Прогулюючись коридорами музею Канова в Поссаньо ми познайомимося з найцікавішими періодами творчості майстра та на власні очі побачимо мальовничі пейзажі, які колись надихали його на створення все нових та нових шедеврів.

Зараз його шедеври можна побачити в найкращих музеях Лондона, Парижа, Відня, Нью-Йорка, Вашингтона, Санкт-Петербурга та його домашньому музеї у Поссаньо, де зберігаються оригінальні ескізи й роботи, що по-новому розкриють велич таланту скульптора, зробивши з нього ікону на зразок Мікеланджело чи Берніні.