Віртуозний ізраїльський ансамбль "Tremolo Ensemble" разом з оркестром "INSO-Львів" під батутою Теодора Кухара презентує потужну симфонічну програму, у якій ключову роль відіграє перкусія. Тож, join in and feel the rhythm на 25-му Міжнародному фестивалі сучасної музики "Контрасти"!
На вас чекають відразу дві європейські прем'єри творів сучасних ізраїльських композиторів: Авнера Дормана і Дора Фішера.
Твір «Spices, Perfumes and Toxins!» («Приправи, Парфуми і Токсини!») Авнера Дормана складається з трьох частин, які, за словами композитора, «вказують на три субстанції, які дуже ваблять, але водночас сповнені небезпеки». У творі поєднуються східні ударні інструменти з оркестровою перкусією і рОковими ударними.
«Anticipation and Absurdity» («Очікування й Абсурдність») Дора Фішера отримав другий приз Klon Award для молодих композиторів. Цей твір має дуже візуальну, майже кінематографічну музичну мову і є свого роду галереєю ритмів.
Ще два твори в програмі концерту - Симфонічна сюїта «У порту» Леонарда Бернстайна до однойменної оскароносної стрічки та «Симфонічна картина» за оперою «Порґі і Бесс» Джоржа Ґершвіна (в аранжуванні Роберта Рассела Баннета) - доповнять динамічну та яскраву музичну палітру вечора.
Чекаємо вас на концерті, дорогі наші слухачі та слухачки!