21 вересня у LEM Station (вул. Вітовського, 57) відбудеться благодійний розпродаж «No Drama Charity Day». У просторі колишнього трамвайного депо буде можливість придбати ексклюзивні книги, одяг, предмети інтер’єру, раритетні ґаджети. У спеціально облаштованих локаціях працюватиме фудкорт, дитяча зона, зона тату. Упродовж дня у зоні медіа відбуватимуться публічні інтерв’ю з гостями Форуму Видавців ‘2019. «No Drama Charity Day», що його влаштовує Освітньому центрі з прав людини у Львові, триватиме з 12:00 до 20:00. Вхід вільний для усіх охочих!

...Цього року до благодійного розпродажу уже долучилися головний редактор видання TheUkrainians Тарас Прокопишин, керівник львівського Музею Івана Франка Богдан Тихолоз, модельєр Руслан Багінський, громадська діячка Ірина Снітинська, письменниця Катерина Міхаліцина, паралімпійський чемпіон Андрій Демчук, травестідіва Монро та інші. Водночас, досі триває збір речей від усіх охочих долучитися до «No Drama Charity Day». Приносити пакунки можна до офісу Освітнього центру (вул. Князя Романа, 26, код 39) та до інфопоінту Jam Factory Art Center (вул. Механічна, 1).

Упродовж цілого дня у медіазоні LEM Station триватимуть відкриті інтерв’ю із гостями Форуму Видавців ‘2019. Свою участь у «No Drama Charity Day» уже підтвердили письменник Василь Махно, журналістка Ольга Герасим’юк, соціолог Данило Судин, письменник і працівник NASA Дорж Бату, психотерапевт Володимир Станчишин. Вестиме розмови журналіст Володимир Бєглов.

Також до «No Drama Charity Day» долучиться перше в Україні інклюзивне ательє Lady Di Atelier, де шиють та вишивають дівчата з інвалідністю, а також мами дітей з інвалідністю. Серед іншого, дівчата продаватимуть хустини з дизайнерськими принтами, створені у межах благодійного проєкту #намалюю_тобі_любов. Авторками принтів є художниця зі синдромо Дауна Андріана Чухній, її мама, а також Ксеня Гвоздяк. Частину коштів з продажу хустин спрямують на допомогу та потреби онкоодужуючим.

Усі охочі матимуть можливість набити нове татуювання чи оновити старе у зоні тату, де працюватиме відома львівська татумайстриня Ольга Стеблій. А до роботи фудкорту, де можна буде пообідати або випити доброї кави, долучилося одразу кілька закладів.

Усі зібрані кошти буде спрямовано на заплановані просвітницькі проєкти Освітнього центру з прав людини у Львові: другий сезон лекцій про ментальне здоров’я «Психотерапія для міста», серію лекцій «Human Rights Cities» за участі іноземних спікерів та спікерок, розвиток офіційного каналу Центру на YouTube). Партнерами події є креативна агенція Friday Agency, команда GRAM branding. Співорганізатор LEM Station.

Контакти щодо збору речей:

+380970576025 (Дарина), +380630374980 (Тетяна), +380937020783 (Богдан)

Контакти для преси:

+380937048174, [email protected], Володимир Бєглов