А давайте спробуємо разом з дітьми спланувати міський простір? А ще навчимо дорослих взаємодіяти з дитячою аудиторією заради отримання цікавих свіжих ідей щодо міського розвитку
Завдання воркшопу: спланувати великий міський простір так, щоб він був цікавим, безпечним і зручним (насамперед) дітям.
Нещодавно Львівська міська рада відкинула ідею будівництва нової дороги між вул.Скрипника і вул.Хоткевича, яка мала відділити громадський центр Сихова від парку Івана Павла ІІ.
Але зараз просітр біля парку є значно здеградованим і потребує комплексного планування. Саме цим будуть займатися 3 дні практикуючі містопланувальники, міські активісти, діти шкільного віку у супроводі українських та закордонних експертів.
За результатами (зокрема) цього воркшопу місто буде приймати відповідні містопланувальні рішення.
Учасники: 15-20 дорослих, які працюють з міським плануванням з усієї України та 15-20 львівських дітей шкільного віку.
Тьюторами воркшопу є: Christian Gundlach (урбаніст відділу дітей та молоді міської ради Лейпцига) та Alexandra Sladkova (начальниця відділу урбаністики Інституту просторового розвитку).
Організаційний внесок: 300 грн для дітей та 500 грн для дорослих, що покриває витрати на обід і канцтовари.
РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ'ЯЗКОВА
до 26 червня просимо заповнити форму для участі.
Після отримання повідомлення про відбір, учасник/учасниця сплачує організаційних внесок до початку воркшопу в повному обсязі.
Реєстрація для дітей (зі Львова): https://forms.gle/mzrJP8JAr2WqwUny9
Реєстрація для дорослих (проектантів зі всієї України):https://forms.gle/FiaaxbJ3jqg8GDSS6
Організаторами воркшопу є City Institute/Інститут міста, ЛКП "Інститут Просторового Розвитку" та МолоДвіж Центр. Львів / MoloDvizh Center. Lviv
Захід відбувається в рамках реалізації ініціативи Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) “Громада, дружня до дітей та молоді” та за підтримки Представництва ЮНІСЕФ в Україні.