Розпочалась ця історія в кінці 90-их та на початку 2000-их. Навчаючись ще у школі, в 11 класі, двоє братів Dj Cool (Валерій Яжинський) & Dj Ice (Руслан Яжинський) вирішили розпочати музичну та продюсерську діяльність і недаремно.
Успіху досягнули хлопці просто миттєво. Появилось безліч ідей, проектів та задумів, що навіть не вистачало часу на сон та деколи забували про свій рідний дім. В кінці 1996 року хлопці розпочали співпрацю зі студією "Gold Lion" та у 1998 році зі студією "Євросоюз", де випустили безліч збірників, які продавались з шаленою швидкістю та користувались великим попитом.
Були ведучими на радіо "Незалежність" таких програм, як: Хіт Парад "Гаряча Сімка", "Ностальгія", "Музичний Дайджест", "Хіт Вибух". У 1998- му хлопці розпочали вечірку під назвою "Relax" де збирались безліч фанів електронної музики.
Останній Relax відбувся у 2006 році. Впевнені, що у кожного з вас залишились чудові спогади від цього не забутнього та приємного саунду. Dj Cool & Dj Ice повернуть вас у цей чудовий час своїм Old School сетом!
Допоможуть їм у цьому, Air Project, Victor Special, Michael Retouch. Ми з нетерпінням чекаємо на вас, у клубі на !FESTrepublic.