З 20 червня по 11 липня у Галереї Органного залу відбудеться нова виставка Cooperation. Це взаємодія різних мистецтв і митців: живопису Андрія Сагана, шедеврів з дерева Івана Жогло та музики гурту NAZVA.
Андрій Саган — молодий львівський художник. “У своєму мистецтві я розглядаю тему взаємодії у світі”, — каже він.
Cooperation — це продовження теми взаємодій, якою займаються митці. Проект Cooperation націлений на те, щоб показати конкретні приклади взаємодій навколо нас, показати різні практики/процеси, які творять продукт на стику ремесел.
Cooperation показує "Who is who?".
“Представлені на виставці роботи — це наша спільна робота з Іван Жогло. Він надає дерев’яним “відходам” нове життя. Елементи орнаментів моїх картин поєднані з дерев'яними роботами Івана. А доповнює все музика Nazva Music, створена під впливом моїх картин”, — каже художник.
Відкриття виставки Cooperation у Галереї Органного залу відбудеться 20 червня о 18:30. На відкритті відбудеться перформанс. Андрій Саган малюватиме картини вживу на прозорому полотні, у цей час звучатиме музика Nazva Music.
Cooperation! Cooperation! Cooperation!
Іван Жогло
Вперше відчув потяг організовувати дерев'яні відходи у щось цікаве та незвичне після того, як в дитинстві побачив курник з "непотребу" зроблений його батьком
Основа його творчих інсталяцій — прості та точні геометричні фігури, наповнені дрібними частинками дерев'яних відходів. "Іноді достатньо організувати хаос дрібниць у геометричну форму порядку", — каже він. Сміливість Івана обрати саме такий шлях, після доволі успішної музичної кар'єри, народжена протестом проти суспільної байдужості до "дрібниць" та вмінням організовувати на перший погляд непотріб у захоплюючі та цікаві акценти простору.
Вхідний квиток: 20 грн