Запрошуємо на камерний фестиваль НІЧ ТЕАТРУ - місце зустрічі альтернативних театральних колективів, що працюють в різних техніках. Цього року нас об'єднала тема руху, пластики, мінімум слів, максимум дії. Крім того, Ніч театру відкриватиме для себе особливе мистецтво. Вперше у фестивалі візьмуть участь інклюзивні колективи з України та Польщі.

Фестиваль Ніч театру був заснований у 2011 і проходив на різних майданчиках м. Львова – перші роки у просторі Музею Ідей на Валовій, а останні роки під час фестивалю Параджанова на Левандівці.

Організатором фестивалю є МТЦ «Непротоптана стежина», що вже понад 20 років займається особливими мистецькими проектами у просторах Львова.

Вхід безкоштовний за умови попередньої реєстрації

Лінк на реєстрацію https://forms.gle/pn93JKcwQd4a9hKh7

В рамках Ночі Театру також будуть проведені майстер-класи від режисера Ренати Ельмерих (16.06, 17.00 – 19.30) та танцівниці Марії Бакало (15.06, 11:00 – 18:00).

Для реєстрації звертайтесь за телефоном 096 218 44 47.

Вистави, які будуть представлені на Ночі Театру

Колектив PASJONACI

Вистава  ІСТОРІЯ ОДНІЄЇ ЛЮБОВІ (Historia pewnej miłości)

Танцювально-театральна група" Pasjonaci" складається з учасників, яких об'єднує велика пристрасть і любов до танцю. Колектив був створений в 2014 році в Центрі самодопомоги в місті Свіднік, Польща як результат терапевтично-танцювальних занять. Для нас танець і театр став важливою частиною життя, пристрастю, якій віддаємось повністю. Головним посилом роботи колективу є любити те, що робиш і радіти цьому, бо тільки тоді ми є автентичними.

Вистава ІСТОРІЯ ОДНІЄЇ ЛЮБОВІ розповідає про перипетії закоханої пари і емоції, з якими вони зустрічаються – любов, захоплення іншою людиною, але теж і заздрість, непорозуміння, сварки, які будуються на взамозалежності, віддалення одне від одного і повернення.. Історія близька багатьом людям і часто відбувається у наших життях. Події вистави відбуваються у 20-х роках в Нью Йорку, але стосуються кожного місця та часу. Любов є показана у виставі у різних обставинах у житті двох головних персонажів.

Колектив ЗОЛОТА МОЛОДЬ

Вистава ПРАДАВНЯ ЛЕГЕНДАТворчий колектив "Золота молодь" - це театр,що діє при Навчально-реабілітаційному центрі "Джерело" і в якому грають актори з інвалідністю віком від 18 до 45 р. Театр був заснований у 2007 р., а з 2013 р його керівником стала і є понині Анастасія Сімака. Колектив працює в різних театральних техніках та жанрах, в їх доробку твори світової та української класики. Колектив побував на численних конкурсах та фестивалях місцевого, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Вистава "Прадавня легенда" першопочатково була вертеп за старослов' янською легендою про створення світу, який згодом виріс у повноцінну виставу. Одвічна боротьба темних та світлих сил, народження Сонця, українські давні пісні та магія театру не залишать глядачів байдужими.

Вистава об'єднала до творення багатьох талановитих людей:

ідея - Оксана Шипош,

автор сценарію - Анастасія Сімака,

музичнмй супровід - Анастасія Войтюк,

декорації - Христина Валько,

костюми - Юлія Літвін.

Колектив ConDanSpace

Вистава ПОЗА ЦІЛИМ

Учасники колективу: Марія Бакало, Світлана Смазнова, Маргарита Підлужна, Катерина Русанова, Уляна Бензель.Колектив був створений в 2014 році з ціллю розвитку сучасного танцю, можливості виговорюватись в танцювальній формі та викликати на діалог глядача. Ми працюємо, як на сценічних просторах так і в жанрі site specific, залучаючи в танець історичні будови міста. Відкриті до експериментів і співпраці з візуальними художниками, музикантами, завдяки чому маємо досвід роботи в кіно-танці та інших мультидисциплінарних проектах.

В основному склад колективу це танцівники без спеціальної освіти, люди різних професій, закохані у танець і бажаючі сказати своє слово за допомогою тіла і руху.
 фото Макс Федорович @maks.fedorovych - Instagram та @maks fedorovych Facebookпроектах. В основному склад колективу це танцівники без спеціальної освіти, люди різних професій, закохані у танець і бажаючі сказати своє слово за допомогою тіла і руху.

Колектив І СЛОВО І ГОЛОС

Вистава ВЕСІЛЛЯ

ВЕСІЛЛЯ — вистава, збудована на традиційних весільних піснях з цілої України ВЕСІЛЛЯ — це найдавніший живий ритуал, який хранить в собі переміну, тайну переходу в іншу якість — переходу “через Чермноє море” — і є знаком часу, в якому живемо ВЕСІЛЛЯ — це вічне цвітіння Землі.

Драматургію вистави ВЕСІЛЛЯ (режисер Наталія Половинка) складають 28 старовинних українських весільних пісень, які разом зі сценографією (Сергій Савченко) та костюмами (Оксана Караванська) сплітаються у надзвичайно тендітне, мерехтливе та водночас складно виконане мереживо театрального дійства. Це дійство не є відтворенням весільного обряду, воно не є ритуальним театром. Режисер, акторки та художники розмовляють з сучасними глядачами сучасною мовою на теми, що актуальні у всі часи для всіх людей народів – про любов, людські взаємини, чоловіка та жінку, про рід та родину, дітей та батьків.
Автор проекту, режисер - Наталія Половинка
Художник проекту - Сергій Савченко
Асистент режисера - Юлія Тарасович
Художник світла - Богдан Дворник
Художниця костюмів - Оксана Караванська
Актори:
Соломія Кирилова
Марія Кміть
Оля Преображенська
Наталія Половинка