Починається літо, час для пригод, відпочинку, довгих сонячних днів і безкінечних історій теплими літніми вечорами..
І якщо ви втомились від дощу, політики, негативних новин і вам, як і мені хочеться зануритись у морську воду, відчути тепло сонця або просто полежати на траві, тоді ми з вами у передчутті літнього відпочинку)
Цей світ став надто швидким, ні на що немає часу, є речі до яких ми звикли та перестаємо їх помічати. ми не цінуємо цінність простих речей. Важливо не втрачати вміння дивуватись, захоплюватись і радіти навіть звичним подіям, радіти кожному новому дню.
Кожного дня ми є творцями своєї історії, того, що ми будемо потім згадувати та переповідати іншим.

Мої «Літні історії» щирі, добрі, трохи дитячі, можливо часом наївні, бо це про найулюбленішу пору в дитинстві про літо, це про любов, про мрії та подорожі. Вони яскраві та кольорові. Кожна робота промовляє сама за себе, вона постукає до серця того, хто захоче її почути.
Щастя художника в самому процесі творіння і це справді той час, коли відчуваєш найбільшу свободу і задоволення бути та належати собі. Тому всі роботи, вони про мене, про те що я люблю і про що мрію.

Більшість робіт, виконаних у техніці ф’юзінг – спікання кольорового скла створені за останні пів року і будуть представлені на виставці вперше.