До річниці створення Альянсу творчої молоді (понад 60 громадських об'єднань) присвячується творча колоборація "Гаражна інтелігенція" та виступ відомого гурту "Lvivdanceclub" на підтримку альбому "Лагідний"!
"В житті ми часто об’єднуємось навколо певної ідеї. Не однією музикою, а й художнім мистецтвом багате наше оточення. Ми дуже емоційні люди, але водночас дуже спостережливі. Все, що ми хочемо до вас донести, ви зможете побачити на презентації творчого проекту «Гаражна інтелігенція».
Це суміш наших життєвих історій. В кожного митця своя унікальна історія з lvivdanceclub. Все це ви зможете почути та побачити 7 червня в Палаці мистецтв", - координатор події Володимир Місяйло.
Програма:
16:00 - урочисте засідання Альянсу
18-00 відкриття арт-виставки молодих митців. Концерт гурту "Lvivdanceclub"
Альянс творчої молоді - перші в країні, хто ініціював і взявся об’єднати представників громадського сектору задля реалізації дійсно крутих культурних проектів, аналогів яких немає в Україні. Їхня діяльність аполітична, не комерційна і носить виключно соціальний характер. Будь-яка організація чи творча людина, яка має ентузіазм і хоче себе реалізувати спільно з ними, може долучитися до цього проекту. Команда Альянсу творчої молоді вже розпочала працювати над створенням мережі сучасних арт-хабів, творчих коворкінгів та мистецьких платформ у Львові та районах Львівщини.