8 червня з 10 до 16:00 відбудеться Фестиваль освітніх інновацій “Освітній хайп”

Що таке “Освітній хайп”? Це головна освітня подія для мешканців Львівської та Тернопільської областей! Саме 8 червня до Львівського палацу мистецтв з'їдуться учасники освітнього проекту "Відкривай Україну" для того, щоб вражати, дивувати і боротися за звання найкращого проекту своєї області та можливість потрапити до Фіналу, який відбудеться у Києві.

Школярі 7-11 класів створюють культурні та соціальні проекти, що змінюють міста. Вони досліджують проблематику громади,  міста, регіону шляхом проведенням соціального опитування та розробляють проект, який допоможе вирішити виявлену суспільну проблему. Спочатку учні спробували свої сили в покращенні на рівні школи і тепер готові презентувати свої більш масштабні проекти перед відвідувачами фестивалю та конкурсним журі, до складу якого входять бізнесмени, представники влади та громадських організацій, діячі культури та освіти.

Школярів Львівської та Тернопільської областей більш за все хвилювали екологічні проблеми, питання інфраструктури, благодійності та культури. Цього року вони облаштовують території, очищують парки та вчаться просто неба, будують міст через річку та громадський екологічний туалет і збирають кошти на допомогу тваринам.

Окрім, локації "Конкурс проектів”, де власне і відбудеться презентація, ми запрошуємо вас відвідати Виставкову зону з ярмарком проектів та стартапів, локації “Світоглядне кафе” та “Експозиції та активності освітніх ініціатив регіону”. На першій розгорнуться найгарячіші освітні дискусії, а на другій ви зможете познайомитися з цікавими та не нудними освітніми ініціативами.

Чекаємо на вас! Прийдіть подивіться як насправді проводять дозвілля сучасні школярі.