2 червня о 13:00 год усіх охочих запрошують відсвяткувати життя. У Prostir Lviv, що на території Парку культури відбудеться міський пікнік - Cancer Survivors Day Львів.

Хто такий Cancer survivor? – це будь-яка людина, яка зіштовхнулась з діагнозом рак. І не важливо, чи вона зараз проходить активне лікування, чи вже поборола хворобу.
Пікнік Cancer Survivors Day – це святкування для тих, хто вижив, натхнення для тих, кому нещодавно поставлено діагноз, емоційна підтримка для їх сімей і просвіта для суспільства.

Наша мета – показати суспільству, що людей які проходять лікування раку та хто вижив набагато більше ніж здається. Навколо онкології існує дуже багато стереотипів і ми розвінчуємо їх.

Організатори запрошують у дружній, родинній атмосфері наповнити цей день приємним спілкуванням, посмішками та новими знайомствами. З собою просять приносити домашню випічку, фрукти, пледи, карімати тощо. Разом будуть ділитись досвідом і святкувати життя.

У програмі: разноманітні майстер-класи, фотозона, розіграш подарунків, читання поезії, смачне пригощення та музичний супровід. Свої пісні даруватимуть відомі українські співачки – Ірина Доля та Софія Федина.   

Захід безкоштовний за попередньою реєстрацією:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeM9NCmmjlQBc2gMOKnDIU9g1Lwt0hx-SLDh88ylKM8jM334Q/viewform

Довідка

Перший National Cancer Survivors Day був проведений 5 червня 1988 року в Сполучених Штатах Америки. Тепер, у багатьох країнах світу люди, які живуть з онкологічним діагнозом, відзначають цей день у першу неділю червня. Вони збираються, діляться своїм досвідом, і разом святкують життя. У Cancer Survivors Day тисячі людей збираються по всьому світу, щоб показати, що життя після діагностики раку може бути якісним і навіть надихає, а головне – воно є.

   В Україні пікнік відбудеться вперше! “Ми організовуємо Пікнік Cancer Survivors Day 2019 у Києві і закликаємо cancer survivors із інших міст України приєднатись до нас і організувати 2 червня власну подію у своєму місті! Нас вже підтримали онкоспільноти у Львові, Одесі, Харкові  та Житомирі, вони також організовують пікніки.” - розповідає співорганізаторка Inspiration Family Інеса Матюшенко.

(https://www.facebook.com/events/592877457881470/?active_tab=about)

  Онкоспільнота Львова «ЖИТИ ЗАРАЗ» https://www.facebook.com/livenowlviv/ підтримує цю ініциативу!

Більше інформації:

Оксана Цебрівська  097 380 11 75 https://www.facebook.com/oksana.tsebrivska

Галина Батюсь        097 777 20 01 https://www.facebook.com/gbatyus