Terra Galicia – це проект про землю і краєвиди Галичини, її просту красу, різноманітність та настроєвість, ландшафти, що зазвичай залишаются візуально ігнорованими, через свою, на перший погляд, звичність та безпретензійність. Terra Galicia – це земля, яка не «відкрита» і не досліджена, хоча знаходится зовсім поруч. Terra Galicia – це справжня Terra Incognita.

Terra Galicia з одного боку – це Галичина, а з другого – це інша планета. Дивлячись на ці «космічні» ландшафти, можна, фантазуючи, мандрувати в просторі, переноситися в різні місця незвіданої планети Terra Galicia.

Робота над проектом тривала два роки з квітня 2017 до квітня 2019. За цей час, в пошуках «землі», було здійснено більше 70 поїздок, загальна протяжність яких, склала понад 13000 км., та відзнято тисячі фотографій, з яких обрано сотні найкращих робіт. Місце зйомок – це Галичина: Львівська, Івано-Франківська та Тернопільська області.

Маршрут і локації обиралися штудіюючи Google Maps, приблизно визначалася якась крапка на мапі і далі прочісувалося поле за полем, дорога за дорогою. Галичина має досить простий ландшафт і необхідно добряче постаратися, щоб знайти щось незвикле та ефектне. Потрібно час і натхнення, щоб роздивитись та насолодитись краєвидами «планети» Галичина.

Цікаво спостерігати як міняється земля зі зміною циклів, світла, пори року. Радість від «зустрічі з полем», його запахом, простором, спокоєм, чергове відкриття планети Terra Galicia, це свого роду терапія, яка дозволяє, хоч на мить, відволіктися від «бруду», що нас оточує. Пошуки планети TerraGalicia можуть тривати до безконечності.

Юрко Дячишин,
Квітень 2019.