Велика подія у «Кінопалаці»! 20 квітня до нас завітає велика компанія українських режисерів та акторів, які приймали участь у створенні короткометражних фільмів, що потрапили до шостого кіноальманаху «УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ: КРАСИВІ ДВАДЦЯТИЛІТНІ». Вони виступатимуть перед своїми фільмами та розповідатимуть про них, відповідатимуть на питання глядачів, дивитимуться стрічки разом зі всіма. Не пропустіть! Великий ексклюзив у «Кінопалаці»!
Квитки будуть тут з 16-17 квітня: http://kinopalace.lviv.ua/films/ukrainska-nova-khvilya-za-uchastyu-rezhiseriv-ta-aktoriv-strichok.
«КРАСИВІ ДВАДЦЯТИЛІТНІ» – збірка найкращого українського короткометражного кіно 2018 року, відзначеного нагородами престижних українських та міжнародних фестивалів. Усі автори – молоді амбітні режисер(к)и, які задають нові тренди в українському сучасному кіно та змінюють його сприйняття у світі. До альманаху увійшли топові стрічки ключових жанрів – комедії, трагікомедії, драми, анімації, документального кіно, які об’єднав мотив персональних дилем «маленької людини».
Як і в однойменному культовому романі польського письменника Марека Гласка, Красиві двадцятилітні «Української нової хвилі» опиняються у вихорі буремних часів, які стають тлом для прийняття складних рішень та відповідальності у невідворотному процесі дорослішання.
Фільми-учасники цьогорічної «Хвилі»:
1) «Mia Donna», реж. Павло Остріков;
2) «Штангіст», реж. Сухолиткий-Собчук;
3) «В радості і тільки в радості», реж. Марина Рощина;
4) «Про Марка Львовича Тюльпанова, який розмовляв із квітами», реж. Дана Кавеліна;
5) «Діорама», реж. Зоя Лактіонова.