Бенксі – один з найбільш таємничих художників. Його справжнє ім'я досі невідоме громадськості. Роботи Бенксі викрадають серед білого дня, ними захоплюються і вважають бездарними одночасно. В них є місце і політиці, і іронії, і мистецтву. Те ж саме відбулося і з палестинськими графіті художника: в когось вони викликали роздратування, хтось сприйняв їх як справжнє мистецтво, але одна людина побачила в них можливість заробити.

Палестинського таксиста осяяла бізнес-ідея: зрізати частину ізраїльського розділового бар'єру - шматок стіни між Палестиною та Ізраїлем – та продати її. А все тому, що на цій ділянці бетону була робота всесвітньо відомого художника Бенксі, створена ним в 2007 році.

Італійський режисер Марко Прозерпіо зняв дебютне документальне кіно про історію однієї з найзухваліших картин культового художника. Кінострічка про історію графіті прямо на стіні, що розділяє Палестину та Віфлеєм, вразить глядача не тільки сміливою задумкою, але і реакцією самих жителів по обидва боки «стіни». «Це базова потреба - писати на стінах, щоб спілкуватися з людьми навколо», - говорить автор фільму.

Перед показом виступить з короткою лекцією на тему стріт-арту «Перша леді графіті» Lady Pink, яка зараз закінчує мурал на території заводу Roshen у Києві.