Гобелени Оксани Риботицької – безкінечна розповідь про красу рідної землі, звичаї та обряди українського народу. Її твори вирізняються досконало виваженим і складним ритмічним укладом, вишуканими і максимально скерованими на ефективний емоційний вплив кольоровими і тональними зіставленнями. Живописно-графічні засоби її композицій вражають розмаїттям. Художниця не лише майстерно володіє барвою, а й викристовує ахроматичні зіставлення, виразні контрасти та оригінальні оптичні ефекти на основі авторських експериментів з елементами геометричного орнаменту.

З початку ХХІ століття талант художниці розкривається новими небаченими гранями. Вона активно адаптує найновіші мистецькі віяння, працює на площині та об’ємно-просторових формах. До її юнацьких живих і завжди нестримних емоцій додається глибинна філософія життя, мудрість досвідченого художника-творця. Вона продовжує творити, бо процес творчості для неї – повсякденне життя, як струмінь чистої живильної води і потік свіжого повітря…

Авторське індивідуальне бачення Оксани Риботицької проявляється у виваженості образотворчих засобів в її гобеленах, де вона втілює художньо-філософські ідеї, що утверджують одвічні вартості життя в гармонії зі світом природи, розкриваючи непорушні зв’язки людини із Небом і Землею.