Запрошуємо на перегляд вистави «Гойдалка для трьох» за п’єсою Луїджі Лунарі, блискучого популярного італійського комедіографа. Без сумніву, цей його твір — хіт на європейських театральних сценах. Тепер його буде представлено на розгляд львівської публіки та гостей нашого міста.
Комедія зі смаком гіркої сатири! Заплутаний сюжет з вкрапленнями детективу та містики. Пориньте разом з нами в дивовижну історію про існування на межі життя і смерті, про болісний страх і дрібні гріхи кожної людини, про безвір’я і сумніви, про те, що чекає кожного з нас по ту сторону буття.
Запевняємо, що подумати буде над чим. Та й не зайвим буде увімкнути свою уяву.
Персонажів зіграли відомі львівські митці — соліст вокальної формації «Піккардійська терція» Славко Нудик, популярний львівський ведучий Роман Федоришин, провідні актори Національного театру ім. Марії Заньковецької Марта Кулай та Андрій Сніцарчук.
Якщо вам до вподоби провести вечір вихідного в затишній театральній залі та покращити настрій собі та своїм рідним чи друзям від перегляду одночасно і веселої і філософської вистави, то ласкаво просимо.
Квитки на виставу «Гойдалка для трьох» вже у продажу.
Ну не виборами ж єдиними жити?
Режисер-постановник — Вячеслав Жуков
Художник-постановник — Олексій Хорошко
Композитор — Тарас Терлецький
Дійові особи:
Професор — Ярослав Нудик
Командор — Андрій Сніцарчук
Капітан — Роман Федоришин
Жінка — Марта Кулай