12 березня о 16:00 у виставкових залах Художньо-меморіального музею Олени Кульчицької (відділу Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького) відбудеться відкриття виставки дипломних проектів та творчих робіт студентів кафедри Графічного дизайну та мистецтва книги Української академії друкарства. Це сьома виставка - “Поступ молодих”, яка відбувається в межах співпраці академії та музею.
Виставка робіт молодих художників-графіків завжди є оригінальною та цікавою на нові мистецькі ідеї та концепції. Серед показаних творів значне місце займає книжкова графіка. У цій спеціалізації кафедра має багаті традиції, які щедро передає творчій молоді.
На експозиції представлено оригінальні проекти художнього оформлення поеми-містерії Тараса Шевченка “Великий Льох” (керівник - Ольга Борисенко, автор - Данило Лись), поезій Ліни Костенко та Олександра Олеся (керівники - Володимир Стасенко, Івета Ключковська), оформлення поезій Василя Стуса (керівник - Володимир Стасенко). Поруч можна оглянути станкові гравюри у техніці лінориту та класичній графіці, виконані під час літньої практики у Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького (керівник - Юлія Стемпіцька) та квіткові композиції у техніці туш-перо (керівник - Лідія Чир).
Мистецька акція, присвячена 205-річчю від дня народження Тараса Шевченка, видатного майстра, академіка гравюри.