Cтоматологічна виставка «Дентал-ЕКСПО» збирає вже десять років поспіль у Львові вчених, фахівців в галузі стоматології, представників відомих фірм-виробників стоматологічного обладнання та інструменту. Виставка проходить за підтримки МОЗ України, Національної спілки стоматологів України, Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації.

 

У рамках експозиції виставки «Дентал-ЕКСПО» буде продемонстровано:

сучасне стоматологічне обладнання та інструментарій; витратні матеріали та лікувальні препарати; сучасні методики лікування в галузі стоматології; засоби дезінфекції та гігієни.

 

Виставка дає можливість спеціалістам ознайомитись з тенденціями розвитку стоматологічної галузі, прийняти участь у наукових заходах та придбати сучасне обладнання та матеріали.

 

У рамках виставки втретє відбудеться проект «Стоматологічна клініка мрії» + «Зуботехнічна лабораторія мрії», тематикою якого є:

представлення новинок у галузі стоматології через призму наукових заходів, лекцій, практичних демонстрацій та майстер-класів; отримання унікальної можливості здобути знання та випробувати на практиці представлене обладнання; представлення міні-експозиції інтегральних комплексних рішень щодо обладнання та функціонування максимально продуманого стоматологічного бізнесу; функціонування інформаційної платформи консультацій, необхідних спеціалісту, який сьогодні знаходиться у процесі планування кабінету/клініки/лабораторії.

 

Цікавою та насиченою буде наукова програма проекту:

 

9 квітня 2019 року -

Міжнародна науково-практична конференція «Планування, як комплексний підхід у лікуванні в ортопедичній стоматології». «Dental Prosthetic Conference»

9 квітня 2019 року -

Науково-практична конференція «Resto-education. Реставрація зубів - від елементарного до найскладнішого»

9 квітня 2019 року -

Презентація «TranspaDent- 3D система вирівнювання зубів елайнерами». 10 квітня 2019 року - Семінар «Стоматологічна практика: нове в законодавстві, документація, перевірки, практикум» 10 квітня 2019 року - Семінар «Протоколи ортодонтичного лікування зубів елайнерами відповідно до системи TranspaDent» 10 квітня 2019 року - Семінар «Нові матеріали від компанії GC: сімейство композитів світлової полімеризації ESSENTIA, універсальний адгезив G-PREMIO BOND, композитний цемент для адгезивної фіксації безметалевих ортопедичних конструкцій G-CEM LINKFORCE». 10 квітня 2019 року - Майстер-клас «Пряма реставрація фронтальної групи зубів з використанням силіконового шаблону. Метод стратифікації»

11 квітня 2019 року -

Юридичні консультації: відкриття та діяльність стоматкабінетів та стоматклінік

 

*Програма наукових заходів буде доповнюватись, ознайомитись з нею можна на сайті: http://www.galexpo.com.ua/stomat/#news та https://www.facebook.com/Dental.Ukraine.Lviv/    

 

Урочисте відкриття виставки – 9 квітня 2019 року о 10:00 год.

 

Для відвідування виставки Ви можете зареєструватись на: http://www.galexpo.com.ua/stomat/ .