Головний гість починає нову епоху потужних хедлайнерів на Гіпно – And.rea – юний італійський діджей та продюсер, який з легкістю у своїх сетах та релізах змішує мінімал, електро та брейкбіт. YAY, Melliflow, Lowmoneymusiclove – якщо ви хоч раз були вечірках – точно чули щось з їх дискографій. And.rea ж має релізи вже на кожному з цих лейблів (на Melliflow у нього вийшов цілий альбом!). Непоганий доробок для хлопчини 97-го року народження, правда? (до речі, це його перший приїзд в Україну)

В лайн-апі знову досить цікавий б2б – Partners-In-Dzvin – Lstn i Nani – всього лиш вдруге гратимуть разом. Їх спільне закриття вечірки з iO (Mulen) ви могли і пропустити, але ті, хто був тоді, навряд чи порекомендують пропустити б2б 16.02. Головне завдання тепер – вчасно закрити всі замовлення на Discogs, Decks, Juno та deejay.de і дістати кілька цікавих анрелізедів. Все, як завжди.

Також на вас чекатиме король львівських хаусових варм-апів – Mike Trofimov. Діджей, який часто змушує міняти плани і приходити на вечірку кілька годин раніше. Ну і DJ 69 – головний на вечірці – спробує відіграти так, як минулого року (попитайте знайомих, це був без сумніву один з найкращих сетів Маркіяна).

Отже, ще раз:
And.rea (YAY/Melliflow/LMML)
Lstn b2b Nani (ZAVTRA/Dzvin)
Mike Trofimov (420 AM)
DJ 69 (Hypnohouse)