14 лютого о 16.00 у галереї «Пори року» буде представлена перша персональна виставка Інни Делієвої, студентки 6-го курсу кафедри художнього скла Львівської національної академії мистецтв.

В експозиції буде представлено серію графічних робіт, через які художниця подає власне бачення внутрішнього і зовнішнього світу людини. Орієнтуючись на свої власні відчуття, через трансформацію людських і тваринних образів Інна Делієва створює новий образ людини, більш наближеної до природи.

Як стверджує авторка: «Проект «БЬОРДЦЪ» покликаний передати мої міркування про відмінності зовнішнього і внутрішнього стану людини, підкреслити його оманливість та подвійність. Це спроба передати те, що не піддається простому погляду, криється за непохитними стереотипами поведінки та може назавжди залишитись прихованим».

Представлені на виставці графічні твори характеризуються різноманітністю творчих пошуків Інни Делієвої. Її творчість спрямована до глибинних внутрішніх роздумів. На перший погляд безсюжетні твори породжують цікаву образність і дають потужний естетичний ефект. Кожен відвідувач отримає широке поле для роздумів та переосмислення стандартних та усталених уявлень про «внутрішнє» і «зовнішнє» в людині. Ми маємо надію, що даний проект послужить поштовхом для індивідуального прочитання кожного твору та буде стимулом  для пошуку «внутрішнього» і «зовнішнього» в собі.

Інна Делієва – студентка 6-го курсу кафедри художнього скла Львівської національної академії мистецтв. Учасниця численних міських, обласних і всеукраїнських виставок, конкурсів, пленерів, серед яких VI Виставка-аукціон «Львів очима молоді», виставка «Художник на Майдані. Минуле і сьогодення», виставка «Пам’яті Небесної сотні»,  виставка графіки і живопису «Віртуози», пленер «PLENER LS», Другий всеукраїнський пленер у Вижниці, «Lviv Art Days», Тунаб та інші. Окрім художнього скла та графіки, Інна Делієва захоплюється тату-мистецтвом.

Запрошуємо відкрити для себе творчість молодої художниці!

Виставка триватиме до 10 березня 2019 року.

Куратор проекту – Марія Глушко.

Адреса: м. Львів, вул. Вірменська, 23

Години роботи галереї «Пори року»: середа-неділя - 10:00-18:00 (13:00-14:00 - обідня перерва),

пн, вт – вихідні.

Контакти: [email protected], тел.: (032) 253 35 12