Гармонізувати себе самостійно - це надзвичайно просто!
Пошук нових можливостей, взаємодія з цілющими вібраціями співочих чаш та гонгів, звуко-резонансний масаж, та багато іншого, не менш цікавого, на нашому занятті!
ЩО ОТРИМАЄМО? Як мінімум масу позитивних емоцій, свіжих вражень та неймовірних тілесних відчуттів!
ЧИМ БУДЕМО ЗАЙМАТИСЬ? Перш за все будемо навчатись отримувати задоволення від самого процесу взаємодії з цілющими звуковими вібраціями! Під звуки тібетських співочих чаш та гонгів будемо релаксувати, занурюючись у світ приємних емоційних та тілесних відчуттів, звільняючись від контролю та хаосу думок, відновлюючи початкові вібрації усього тіла та повертаючись в ресурсний стан - стан, коли енергія відчувається просто в надлишку! Гармонія звуків, мир і спокій, що наповнюють – справжній подарунок для Душі і Тіла!
ЩО ПІЗНАЄМО ПРАКТИЧНОГО? Ознайомимось з таємницями звуко-резонансної терапії та секретами природнього самовідновлення! Розглянемо основи взаємодії з інструментами, розберемо особливості вибору співочої чаші для особистої гармонізації внутрішнього емоційного стану, для очищення навколишнього простору, кімнати, будинку. Дізнаємось про вплив звуку на різні енергетичні центри та виявлення, у зв’язку з цим, причин різних соматичних захворювань.
Враховуючи початок нового року, проведемо енергетичний ритуал на розкриття каналу матеріального достатку та вирішення особистих питань з ним пов'язаних.
Ведучі:
Володимир та Тетяна Сарахман - (https://www.facebook.com/vsarahman) – звукотерапевти, практикуючі майстри цілющого звуку, з досвідом роботи та унікальними авторськими напрацюваннями в галузі звуко-резонансної терапії. Більше 10-ти років практик духовного та особистісного зростання (йога, цигун, робота з голосом, методики інтегративного дихання, східні єдиноборства).Чекаємо на Вас в суботу,12 січня, о 16.00.
Місце зустрічі: вул.Вахнянина,29 (Погулянка, сімейний клуб "Сім'я від А до Я").
Буде цікаво та атмосферно!
Умови участі: 250 грн/особа.
Обов'язкова попередня реєстрація.
Кількість учасників в групі обмежена – 12-15 чоловік.
Телефони для довідок: 067-670-7733; 063-2244-590.
Можна оплатити на карточку Приват 4149 4391 0190 3254 Володимир Сарахман, про що надіслати підтверджуюче СМС на тел. або у ФБ. При перерахуванні коштів врахуйте, будь-ласка, комісію.