Надихаюча розповідь про мистецтво, творчий шлях та амбітні ідеї які стали реальністю.

Співак і автор пісень у американському гурті "Let me introduce you to the end”, фотограф та радіоведучий.
Зараз Ryan Socash є засновником та керуючим директором Mediakraft TV - найбільшого в Польщі продакшену онлайн контенту з понад 100 000 000 переглядами щомісяця.

Ведучий та автор Kult America (https://www.youtube.com/user/kultamerica) з більш ніж 122 тис. підписників на Youtube і майже 13 мільйонами переглядів на сьогоднішній день. Його гостями були: Президент Польщі, Перший прем'єр-міністр Польщі Ян Кшиштоф Білецький, посол Австралії в Польщі та незліченні гості індустрії розваг та шоу-бізнесу.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією і за умови замовлення напоїв та/або страв з меню, віддячимо Мистецьке об'єднання Dzyga за гостинність :-)
Лінк для реєстрації - https://goo.gl/forms/tTmrpFnw0VWzVxP92

Хтось з вас можливо знає Раяна особисто, міг слухати його ліричні пісні під гітару та роздивлятися драматичні пейзажі на чорно-білих фото, які також є частиною його творчості. Зараз Раян знову приїжджає у Львів, але зовсім у іншому амплуа. Про шлях Раяна від митця до медійної особи, про його думки щодо сучасного мистецтва та відповіді на всі ваші запитання, все це вже наступного понеділка на Artist Talk.
Розмова з Раяном відбудеться англійською мовою без перекладу. Також Раян вільно володіє польською.   Чекаємо на вас!