Всеукраїнський дитячий конкурс краси та моди «Зірка моди-Україна 2018».Наш конкурс з 2017 року мав змогу прийняти більше 80 дітей з усієї України,у 2017 роців ТРЦ Вікторія Гарденс ми зібрали більше 1700 глядачів. Основними цілями конкурсу є заохочення творчого та естетичного розвитку дитини.

Виявлення дітей, здатних гідно брати участь в інших цікавих творчих проектах:

-у рекламних кампаніях,-модельних показах,

- зйомках на телебаченні.

-конкурсах.

Концерти:

Конкурс здобув неймовірну популярність серед людей України ,а відгуки про професійністьта масштаб наших заходів дійшли до Європи до прикладу International-Mini Miss & MisterLemberg .Професійний підхід до кожного учасника та Батьків, якісне виконання поставленої задачі,неймовірно цікаві подарунки та нагороди , ну і звісно не обійтись без зіркового журі тагостей, а масштабний рівень конкурсу щороку стає все вищим,якіснішим ,яскравішим тапрофесійнішим.

Беручи участь у Всеукраїнському Конкурсі Зірка моди-Україна 2018 ви можете розраховувати на професійний підхід нашої команди організаторів міжнародного конкурсу"Mini Miss & Mister Lemberg "- чесність, справедливість, масштаб, та звісно на якісні нагороди та подарунки! Ми прислухаємось до кожної вашої поради та пропозиції , адже цей конкурс створений дляваших дітей.