Емоційний інтелект – це поняття, яке вражає своєю простотою та глибиною. Його дієвість та вплив можна зрозуміти, поглянувши на такі сфери дитясчого життя:
– школа: розвинений емоційний інтелект допомагає прокладати курс через складності соціального життя у школі, бути лідером та надихати інших;
– фізичне здоров’я: нездатність керувати емоціями часто свідчить про нездатність керувати стресом, що може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям. Розвинений емоційний інтелект допомагає значно знижувати рівень стресу;
– взаємовідносини: розуміючи власні емоції та вміючи їх контролювати дитина здатна краще виражати свої почуття та розуміти як почуваються інші. Завдяки цьому спілкування стає більш ефективним, а стосунки – міцнішими.
Те, що емоційний інтелект стосується важливих сторін життя людини доводить його цінність та необхідність його розвитку.
Людей з розвиненим емоційним інтелектом описують так:
1. Вони добре розуміють власні емоції (самосвідомість).
2. Вони добре керують власними емоціями (самоконтроль).
3. Вони з емпатією ставляться до емоцій інших людей (соціальне розуміння).
4. Вони добре справляються з емоціями інших людей (управління взаємовідносинами).
Таким чином, щоб розвинути здатність до найбільшого відчуття щастя та успішної самореалізації, дітям варто розвивати емоційний інтелект. Адже завдяки йому можна знайти баланс між розумом та почуттями та наблизитись до відчуття гармонії у житті.
Під час заняття діти зможуть краще познайомитись із базовими емоціями людини та способами їх самовираження через малюнок та інтерактивну гру.
Тренер: Лідія Боженко - практичний психолог з багаторічним досвідом. Фахівець із роботи з метафоричними асоціативними картами (МАК), проведення занять із використанням арт-терапевтичних технік та пісочної терапії.
Тривалість - 2 години.
Внесок - 180 грн.
Попередній запис обов"язковий!!! Кількість місць в групі - обмежена!!!
тел. 0685530055