Книгарня "Є" і видавництво «Легенда» запрошують на презентацію неоготичного трилера Дмитра Білого «Кабінет доктора Калігуси» у середу, 14 листопада о 18:30. Модератор – літературознавець Ростислав Семків (Rostyslav Semkiv).

Про що книжка:

Молода вродлива аспірантка Інга приїздить до подільського містечка Млинник на запрошення тамтешнього товариства краєзнавців — досліджувати спадщину загадкового етнографа Ґустава Калігуси, що був звинувачений у злочинах, пов’язаних із темою його наукових зацікавлень — магічними обрядами. Та невдовзі, опинившись у небезпечному колі, дівчина починає шукати вже не академічні здобутки, а спосіб урятуватися.Містика, історія, наука, детектив… Новий роман Дмитра Білого. Трилер, загадка для читачів, подорож лабіринтами психіки, де прояви тілесності пов’язані з історією, насиллям та магією…

Письменник Анатолій Дністровий (Anatoliy Dnistrovyi) про цю книжку: «Дмитро Білий, автор легендарного історично-авантюрного роману «Басаврюк XX» про добу УНР та її героїв на еміграції, приходить до читача з новим несподіваним твором. З огляду на любов письменника до жанрових експериментів цей трилер із картинами понурої дійсності та ірреальними візіями гарантує багато несподіванок».

Інформація про автора:

Дмитро Білий – історик, письменник, сценарист. Належить до Асоціації українських письменників. Автор романів «Басаврюк XX» (2001), «Заложна душа» (2004), «Чорне крило» (2004), «Козацький оберіг» (2005), «Шлях срібного яструба» (2006), «Дивовижні пригоди скіфа Атея» (2016), повістей «На сопках Маньчжурії» (2003), «Поцілунок відьми» (2013). Народився у Макіївці Донецької області. Зараз мешкає у Львові.

Адреса книгарні «Є»:м. Київ,вул. Хрещатик, 46Тел. (044) 337-97-72

Вхід вільний