Лауреат понад 10-ти міжнародних конкурсів, володар премії “Людина року” в Україні, піаніст Дмитро Онищенко гратиме Баха в Органному залі!

Дмитро Онищенко народився у Львові, закінчив Спеціалізовану музичну школу ім. С. Крушельницької, навчався у музичній академії ім. М. Лисенка. Потім було навчання у Москві, Манчестері, Ганновері. Лауреат понад 10-ти престижних міжнародних конкурсів. Серед них знаменитий конкурс імені П. Чайковського в Москві, конкурс молодих піаністів пам’яті В. Горовиця та конкурсі ім. М. Лисенка в Києві, міжнародні конкурси піаністів в Австралії, Нідерландах, Португалії, Японії. У 2001 році отримав в Україні титул “Людина року”.

Піаніст відвідав з концертами пів земної кулі, але з радістю повертається у Львів. “Є місця, де на тебе чекають, – каже Дмитро Онищенко. – Моя матір живе у Львові. Для мене концерт тут – це як можливість приїхати, сказати рідним та близьким мовою звуків про те, що сталося в житті, про свої емоції та переживання”.

Другого листопада Дмитро Онищенко гратиме у Львівському органному залі Перший том циклу “Добре темперований клавір” Йоганна Себастьяна Баха. 48 прелюдій та фуг Бах написав для інструментів з новою на той час системою налаштування, яка дозволяла звучати однаково добре й мелодійно творам в усіх тональностях. Цей труд мав величезний вплив на музикантів та композиторів усіх часів та країн. “Музична Біблія” – говорив про нього Амадей Моцарт. “Хліб насущний” – зауважував Роберт Шуман. Жоден композитор, окрім Баха, не зміг створити такі живі та яскраві твори в формі фуги.

Перший том легендарного циклу почуємо вже на початку листопада від Дмитра Онищенка. Не пропустіть!

Дмитро Онищенко – фортепіано

Й.С. Бах – Перший том циклу “Добре темперований клавір”

Квитки можна придбати:

- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00

- онлайн на Gastroli.ua - https://gastroli.ua/places/235

- у понад 20-ти касах Львова - https://gastroli.ua/network

//вікові обмеження: ~7+//

Телефон для довідок: 098 871 0180