Том Сойєр - герой найвідомішого твору Марка Твена – напевно знає, що честь фарбувати паркан може вартувати зацікавленому цілого яблука, вивести бородавки допомагає гнила вода, а на заручинах обіцяють любити до останнього подиху. Але що робити, коли задля спасіння невинного і спасіння свого ж сумління маєш ризикнути власною безпекою і життям?

Перший театр запрошує глядачів відчалити у подорож бурхливими водами Великої ріки, спуститися до таємничих підземних печер та знайти справжній скарб.

Автори відходять від класичного зображення твенівського міста на ріці. Світ вистави зринає складною ступінчастою конструкцією з безліччю проходів та люків, він населений героями одягненими у Бохо-стилі, наповнений сучасними музикою та пластикою. Саме у такій естетиці перед глядачами оживуть винахідливий Том Сойєр, його вірні друзі Гек Фінн і Джо Гарпер, чарівна Беккі Тетчер і навіть сам Марк Твен.

Вистава орієнтована на підлітків від 10 років, але буде цікава і їхнім батькам, як і твір Марка Твена, що був сотворений автором як роман для дорослих, але шалену популярність також серед дітей.

«Пригоди Тома Сойєра»

Тімоті Мейсон за романом Марка Твена

Переклад - Роман Валько

Режисер-постановник – Роман Валько

Художник-постановник – Микола Молчан

Художник з костюмів – Віоліна Даренська

Музичне оформлення – Микола Хшановський

Пластика, хореографія – Нінель Збєря

Консультант з лінді-хопу – Олександр Чернов

Асистент режисера – Ольга Гапа

Приблизна тривалість: 1 год 40 хв

Вік: 10+

Каса театру: +380 (32) 255 33 30