Таїсія Литвиненко- Таїсія Литвиненко – Народна артистка України. 1957-го закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого, (курс заслуженого діяча мистецтв УРСР Івана Івановича Чабаненка). Після закінчення інституту працювала в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка, відтак — у Запорізькому українськомумузично-драматичному театрі ( нині- імені Володимира Герасимовича Магара).

1965-го року разом з Федором Стригуном переїхала у Львів, у театр імені Марії Заньковецької.

Крім акторської та режисерської діяльності, Таїсія Йосипівна є доцентом кафедри театрознавства та акторської майстерності Львівського національного університету імені Івана Франка .

Відзначена орденами Ольги ІІ та ІІІ ступенів, орденом святої Анни та Архистарига Михаїла. Лауреатка премій у галузі театрального мистецтва імені Марії Заньковецької та імені Бориса Романицького, а також обласної премії в галузі культури.

Таїсія Литвиненко: “Я маю свою державу. Це – театр”.

Запрошуємо на зустріч з такою видатною жінкою! Дізнатися про творчість, життєвий шлях, доторкнутись до захоплюючого світу театру, задати питання та насолодитись чудовою атмосферою.