Розпочинайте осінь правильно, разом з Галереєю лицарів.

Марія Яремчук яскрава, пристрасна, енергійна, харизматична, самобутня співачка, яка своєю творчістю примножує славу батька, - легендарного виконавця, народного артиста України - Назарія Яремчука.

Співачка є спадкоєицею однієї з найвідоміших творичих династій України, і не дивно, що артисткою вона відчувала себе ще з раннього дитинства. В шкільні роки Марічка проявляла себе як автор і композитор. Але справжньою стихією для юної Яремчук завжди була сцена, на якій вона вперше виступила перед глядачами в 6-ному віці, а вже через рік, виступала на сцені Палацу Україна, звісно ж приклавши для цього масу зусиль та плідної праці.

В 2012 р. на проекті "Голос країни" співачка знову гучно заявила про себе. Під керівництвом свого тренера Олександра Пономарьова Марія стала фіналісткою телешоу і по підсумках глядацького голосування зайняла 4 місце. В квітні того ж року Марія пройшла національний відбір і стала єдиною представницею від України на конкурсі "Нова хвиля 2012". І в перший день конкурсу в Юрмалі Марія здобула максимальну кількість балів від усіх членів журі. Загалом на конкурсі Марія посіла третє місце і залишила яскраву згадку про себе для всіх учасників фестивалю.

В кінці 2012 р. Марія із піснею "Imagine "спробувала свої сили в національному відборі конкурсу Євробачення, де посіла 5 місце. А вже в наступному році Марія виборола право представляти Україну на масштабному європейському пісенному шоу. В травні 2014 р. Яремчук із піснею "Tick tock " не тільки дійшла до фіналу пісенного конкурусу, але і увійшла в топ-10 і зайняла 6 місце. Після того як європристрасті вщухли, співачка відправилась в масштабний тур Україною в честь памяті свого батька.

У 2016 р співачка випустила драматичне відео на композицію "В чистім полі" режисером якого виступив Алан Бадоєв. А весною 2017р цей творчий тандем презентував нову неймовірну відеороботу на новий сингл Марії " Ти в мені є ".

На сьогоднішній день Марія Яремчук являється однією з найбільш стрімко розвивающихся артисток української естради, а її репертуар приємно дивує кожного слухача різноманітністю стилів і жанрів. Її голос запамятовується із перших нот а завжди різна виконавиця дивує своїх слухачів і глядачів.

Відомі аудіороботи співачки : "Тече вода" , "Край", "Япіду в далекі гори" , "Усміхнися мені" , "До тебе" , "Тебе я знайду" , "Со мной опять" , " Против ветра" , "Tick tock" , "Недозволена" , "Моя весна" , "В чистім полі" , "Ти в мені є"