Спліт запалює Зірки! Чемпіонат України з караоке, Чемпіонат світу у Ванкувері, Чемпіонат Європи у Будапешті! Ярослав Работицький, Оксана Караїм – вони підкорили світ! Львів’яни підтверджують співучість української нації! Бажаєш бути наступним? Бери участь у відбіркових турах до Чемпіонату України з караоке Спліт – з нами Стають Зірками!

Співаєш?... Мрієш про велику сцену?.. Зроби крок назустріч мрії!

Чемпіонат Укрїни з караоке проходить вже не перший рік.

Рік назад, влітку 2016, Split Club Lviv, як субліцензіат Чемпіонату України з караоке в рамках KWC і Euroke у Західній Україні, повіз співочих львів'ян на Чемпіонат України з караоке в Одесу! Неймовірно, але ми вибороли перемогу! Ярослав Работицкий - отримав звання чемпіона України з караоке в рамках KWC і восени достойно представив Україну на Чемпіонаті Світу з караоке у Ванкувері, Канада. Oksana Karayim - віце-чемпіонка України з караоке ще раз довела голосистість нашої української нації - виборола перемогу на Чемпіонаті Європи з караоке у Будапешті! Ми безмежно радіємо здобуткам наших дорогих львів'ян.

Тому кожного вівторка та середи в Split Club Lviv будуть проходити відбіркові тури Чемпіонат України з караоке в рамках KWC і Euroke.

Головні умови: у представника не повинен бути підписаний контракт із продюсерською компанію, жодного випущеного диску і людина не повинна заробляти кошти на музиці. Якщо ви відповідаєте всім вимогам, то, можливо, це саме ваш шанс представляти Україну на Чемпіонаті світу з караоке 2017.

Детальна інформація за тел.: 032 242 22 00

Прийди і заспівай!!!