Ми перетворимо територію на модель прогресивного району (можливо… ми дуже на це надіємося… в майбутньому таким районом буде Підзамче). За основу ми беремо вільні райони таких міст як Дублін, Берлін, Краків, Вільнюс. Потрапляючи до нас на локацію, ви автоматично опиняєтесь в заплутаному лабіринті вузьких вуличок. На кожній такій вуличці твориться своя історія, а історії ці об’єднані в одну ідею – ідею свободи, бунту, пошуків, креативності, одним словом іншості. Дозволь собі те, що ти не можеш дозволити собі на щодень – втечи від старого міста і долучайся до нової реальності, до розбудови нашого креативного району майбутнього.

На наших вуличках, тебе зустрінуть митці та їх творіння, кращі музикантита гурти нового міста, вуличне та викличне мистецтво, улюблені кафешки та паби, які разом з тобою перенесуться зі старого міста в новий вільний район. Тут ти побачиш галереї та цікаві магазини, в яких знайдеш нових-старих друзів. Пам’ятай !FEST Weekend – це не фестиваль, куди ти прийшов постояти за парканом та послухати улюбленого виконавця, це простір де разом з усіма ти твориш свою історію.

FESTrepublic Weekend: 14 липня з 16:00, 15 липня з 12:00

Наше креативне місто – це:Ток-шо про креативний розвиток міста: Підзамче, FestRepublic, РЕМА, Фабрика повидла, LEM Station.Сцена актуальної музики в і на контейнеріЯрмарок шоу-румівФестиваль графіті – 12контейнерів розмалюють 20 художників!