Цієї суботи у Львові відбудеться щорічний міжнародний турнір з важкої атлетики памяті олімпійського чемпіона Петра Кіндратовича Короля!

Учасниками турніру стануть юнаки та дівчата з Польщі та різних областей України: Львівської, Волинської, Закарпатської. Змагання відбуватимуться у трьох вікових групах: А - до 13 років, Б – 14-15 років, В з 15 до 18 років. Та проходитимуть у двох класичних важкоатлетичних вправах ривку та поштовху, переможці та призери змагань визначатимуться за результатами двох вправ.

Основною метою проведення даного турніру є популяризація важкої атлетики серед дітей та молоді, виявлення здібних молодих спортсменів, а також залучення у секції нових людей, адже у цей непростий час країні потрібна сильна молодь – зазначив головний суддя змагань, суддя національної категорії Плюта Василь Юхимович.

            Нагадуємо, що Петро Кіндратович Король був вихованцем школи «Динамо» та за свою спортивну кар’єру здобув чимало визначних нагород, а саме: Олімпійський чемпіон ХХI Олімпіади в Монреалі (1976), триразовий чемпіон світу (1974, 1975, 1976), чемпіон Європи (1973), встановив 30 рекордів України та 3 світові.

Організатори турніру КДЮСШ «Атлет», громадська організація «Еволюція суспільства» за підтримки «Об’єднання «Самопоміч» та Львівської обласної федерації важкої атлетики.  

                                                                                           

 

Початок змагань в 10.30, урочисте відкриття змагань в 13.00, вхід для усіх бажаючих  - вільний.