Ці два концерти - Різдвяна містерія, що звучить. І звучання буде особливим. Колядки обрамленні дуже атмосферною музикою, ритмами. Залишається оригінальна мелодія, зміст, текст, а її форма, аранжація - це акустична подорож не лише країнами а й галактиками (чи планетами).

Це буде Тиха коляда для меломанів, людей з чутливим і багатим внутрішнім світом. І "непідготований" слухач також матиме розраду. Цього разу Одягну сцену по особливому, наповню теплими тонами, декором, світлом. А саме дійство розпочнеться з моменту як глядач ступить у фойє філармонії. Музиканти, з якими буду на сцені - це художники-імпровізатори.
"... я сама до кінця не знаю яким барвами будуть розкольоровані мої колядки...", - розповідає Оксана Муха. Для мене Різдво - час коли люди стають добрішими, ніби оновленими, радісними.. Усі святкують, а уявити Різдво без колядки не можливо. Кожного Різдва я колядую, чи з батьками, чи з друзями, скільки себе пам'ятаю. І краще з того, що я пам'ятаю, а також недавно відкриті незнані колядки та щедрівки я подарую людям. А ще, буде печиво.