Вже вдруге у Парку культури організовують масове святкування Нового року. Минулого року більше 7 тисяч людей разом зустріли 2017-й рік, цього року організатори очікують на більш ніж 10 тисяч відвідувачів.

«Минулого року в нас виникла ідея стати основною локацією драйвового святкування Нового року і нам вдалося. Атмосфера чудова – навколо природа, поруч друзі танцюють під класну музику і смакують стравами з ярмарку, що ще потрібно?», - розповіла заступник директора з розвитку парку Христина Мисак.

Цього року святкування буде ще цікавішим, адже вечірку організовують спільно з Радіо Люкс, чиї ді-джеї та ведучі створюватимуть настрій протягом всього свята. Окрім цього на відвідувачів чекають цікаві конкурси, в яких зможуть виграти цінні призи від партнерів.

«Вдома? В клубі? На дачі? В горах? Ні, це все ти зробиш пізніше – під час довгих зимових вихідних. А головну новорічну ніч зустрічай там, де можна голосно співати, драйвово танцювати, смачно їсти і отримувати призи у веселих конкурсах! Ми приготували подарунки - СД з Різдвяною музикою, термогорнятка, термоси, селфі-палки та багато іншого... Цілий мішок призів! А знаючи наших ведучих - Тараса Вишню і Катю Дзигу - можете не сумніватись: бавитись і реготати будуть усі! Святкуй у Парку Культури разом із Радіо Люкс. Будь щасливим! В ніч на 1 січня і завжди! Парк культури чекає тебе – Радіо Люкс запрошує» - запрошує програмний директор Радіо Люкс Марта Більська.

Деталі:  у події, а також на сторінці у фейсбіці Парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького