Участь візьмуть діти віком з 5 р. і старше. Загалом понад 350 учасниць.

У заході братимуть участь 38 команд з   Києва, Білої Церкви, Дніпропетровська, Нікополя, Мелітополя, Харкова, Чернігова, Рівного, Кропивницького, Кременчука, Славутича, Миколаєва, Чернівців, Ізмаїла, Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Вінниці,  Калинівки, Черкас, Польщі, Кракова, Варшави, Бельско-Бяла, а також Львова.

Організатором змагань є ДЮСШ Галеон і управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

«Я з задоволенням відвідую цей турнір щороку, адже бачу, що глядачі в захваті від вмінь учасників, які віддаються сповна і показують всі свої навики. Це чи не один з найвидовищніших заходів, до організації яких ми долучаємось. Тому дуже важливо підтримувати такі заходи і показувати людям, що спорт - це не просто корисно, а й красиво», - розповів Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Головний суддя змагань: Кочергіна Галина Сергіївна, головний секретар змагань: Сподаренко Тетяна.

Розпочинають змагання наймолодших учасників віком 5-6 років по програмі дитячого юнацького розряду о 08.00 год 17.12.2015р., о 14.00 год. парад відкриття, де з показовими виступами виступлять студенти Львівського державного університету фізичної культури.

18.12.2016 о 08.00 год  2-й день змагань виступають старші учасниці змагань. А також фінали найкращих. О 17.00 відбудеться заключний гала-концерт, та нагородження переможців турніру.