В рамках освітнього туру по містам України від Міжнародного інституту бізнесу запрошуємо на практичний майстер-клас. В програмі заходу - приклади з власного досвіду, поради, які вже завтра можна застосовувати на практиці від найхаризматичнішого експерта з управління людськими ресурсами – Руслана Лемещука.

Аудиторія: власники та топ-менеджери компаній; керівники функціональних підрозділів; фахівці, що планують розвиток управлінської кар'єри.


Основні питання майстер-класу:
Які особливості і особливі потреби сучасного бізнесу і співробітника, що змінилося в очікуваннях? Про що говорять результати досліджень?
Рекомендації практика: якою має бути сучасна система мотивації, щоб забезпечити умови для створення проривних ідей і досягнення високих результатів в роботі.

Регламент:
17.30 - 18.00 – реєстрація учасників, вітальна кава;
18.00 - 19.00 – майстер-клас «Мотивація. Перезавантаження свідомості. Про нові тренди та вимоги, які спонукають сучасний бізнес бути успішним, а працівників залученими»;
19.00 - 19.30 – кава-брейк;
19.30 - 20.30 – продовження майстер-класу;
20.30 - 21.00 – сесія запитань-відповідей.

Руслан Лемещук – викладач програм МВА в МІБ. Автор спеціалізованих курсів в області управління змінами і розвитку бізнесу, управління персоналом, лідерства і ділових комунікацій. Експерт у сфері стратегічного розвитку бізнесу і управління організаційною ефективністю, створення корпоративних учбових центрів, управління людським капіталом і знаннями. У Руслана багаторічний досвід роботи на керівних посадах в компаніях "САН Інбев", "Ей Бі Кепітал", в корпорації "Інтерпайп", в концерні "Галнафтогаз". Сертифікований бізнес-тренер (SBTA), член Британського співтовариства психологів, експерт ряду провідних галузевих асоціацій.
Персональні компетенції: лідерство, бізнес-комунікації, стратегічне управління людськими ресурсами.