В рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту та заходів «Олімпійського тижня» у місті Львові розпочнеться традиційний Всеукраїнський турнір з фехтування «Галицька осінь», присвячений пам'яті майстра спорту Володимира Козицького.
 
Організаторами змагань виступають управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області та федерація фехтування Львівської області. Головний суддя змагань: суддя національної категорії Анатолій Хмелевський (м. Львів).
 
На турнірі очікується участь близько 150 молодих фехтувальників України (категорія «Кадети»), для яких ці змагання є одним з етапів відбору до національної збірної команди України.
 
Попередню згоду на участь у цих традиційних представницьких змаганнях подали команди Києва, Київської, Миколаївської, Закарпатської, Харківської, Донецької, Тернопільської, Дніпровської, Хмельницької та Львівської областей.
 
Програма змагань:
 
10:00 год. – змагання серед юнаків 2000 р.н. та молодших, шпага;

11:30 год. – урочиста церемонія відкриття змагань;
 
12:00 год. – змагання серед дівчат 2000 р.н та молодших, шпага.
 
 
Інформаційна довідка:
 
Володимир Петрович Козицький (1934-1999) - багаторазовий переможець змагань національного, всесоюзного та міжнародного рівнів, який чимало зробив для розвитку та популяризації фехтування на Львівщині.
 
Новаторський підхід до питань підготовки спортсменів дозволив йому розробити та запровадити в практику авторські методики тренувань, які сприяли високим результатам львівських фехтувальників на чемпіонатах Європи, світу та Олімпійських Іграх.
 
Традиційно восени у Львові зустрічаються спортсмени, тренери, представники команд, ветерани фехтування для вшанування пам’яті свого колеги, обмінюються спогадами, передають свій досвід молодому поколінню фехтувальників.