Конкурс краси «МісЛьвів» проводиться нами у культурній столиці України з 2009 року, за цей час наш конкурс став не просто визнаним, він став народним. Це унікальний проект, який за багаторічну історію свого існування є гордістю і надбанням нашого міста.

Щороку захід збирає навколо себе відомих дизайнерів, художників, бізнесменів, громадських діячів, політиків, представників засобів масової інформації регіону та звичайних львів’ян, які прагнуть побачити на власні очі, хто ж представлятиме Львівщину на національному конкурсі краси «Міс Україна».«Міс Львів» давно вже вийшов за рамки конкурсу краси. Ми з кожним роком все більше і більше уваги приділяємо соціальній складовій. Сьогодні «Міс Львів» - це платформа для ідейних, активних, дієвих, молодих дівчат, які силою своєї краси, молодості та добротою прагнуть змінити життя реальних людей.Спеціальна стрічка «Міс Добре Серце» вручається дівчині, яка найкраще себе проявить в реалізації соціально проекту.

Оргкомітет прийняв рішення створити на сайті конкурсу платформу соціальних ініціатив. Кожен хто має суспільно корисну ідею, може написати нам в рубрику misslviv.com.ua «платформа соціальних ініціатив» і ми разом будемо її втілювати в життя. Ми на власному прикладі показуємо наскільки важливою є соціальна активність.«Я вважаю великим досягненням моєї команди і нашого міста те, що нарешті львів’янки стали здобувати заслужені призові місця на національних і міжнародних конкурсах краси. Діюча «Міс Львів» Андріана Хасаншін була коронована як «Міс Україна» і вперше за історію України, львів’янка представляла нашу країну на найпрестижнішому світовому конкурсі краси «MissWorld» у Лондоні», - розповідає Валерія Никифорець. 

Ведучі: Тимур Мирошниченко, Володимир Андрієвський
Виступатимуть: Арсен Мірзоян, Анастасія Приходько, Аркадій Войтюк, Андрій Кіше та Наталка Карпа.

Ми хочемо подякувати львів’янам за підтримку, любов до нашого конкурсу, доказом якої є щорічний аншлаг.