ніціатором благодійного велозаїзду став український музикант Арсен Мірзоян. За зібрані кошти буде придбано інфузомати, які дозволять рятувати дітей-пацієнтів гематологічного відділення Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру міста Львова.

Загальна сума, яку необхідно зібрати становить 101 000 гривень.
Контактні особи:
Володимир Лиховид- представник компанії veliki.ua у м. Львів (097) 74 92 684
Тетяна Зякун-координатор (067) 61 44 403

Надихнула Арсена Мірзояна на цю ідею львів’янка Олена Заблоцька, яка виграла лот, прогулянку на велосипедах з артистом. Під час обговорення реалізації лоту музикант та львів’янка вирішили розширити коло спілкування та заради доброї справи запросити на веломандрівку усіх бажаючих.

Інфузомати – це спеціальне обладнання, яке з високою точністю може вводити медичні препарати пацієнтам – вони рахують крапельки і вдень, і вночі. Тож вони вкрай необхідні при лікуванні онкологічних захворювань, адже будь-яке передозування чи не достатня доза ліків, які вводяться, може вплинути на стан дитини.

Розробив маршрут благодійного велозаїзду керівник компанії veliki.ua у Львові Володимир Лиховид: Проспект Свободи-проспект Чорновола-вул. Липинського-вул. Б. Хмельницького-вул. Грінченка-вул. Гетьмана Мазепи-вул. Замарстинівська-вул. Варшавська-просп. Чорновола-просп. Свободи -пл. Галицька-вул. Князя Романа-вул. Івана Франка- вул. Зелена-вул. Шота Руставеллі- вул. Зарицьких-парк культури і відпочинку ім. Богдана Хмельницького.

Тривалість велопробігу до двох годин з 12.00-14.00
Час реєстрації 11:00 біля Оперного театру
На старті кожен отримає майку учасника велозаїзду.
Участь у велопробігу буде платною – 100 гривень. (усі кошти будуть передані у благодійний фонд «Запорука» для купівлі інфузоматів).