Вперше в Україні. Суфійські кавалі та індійські баджани.

Анандіта Басу (Індія-Колумбія) – вокал, гармоніка.

Сергій Пучков (Україна) – табла, перкусія.

Анандіта Басу – перлина східного мистецтва, як і багато відомих індійських музикантів, почала своє навчання в дуже юному віці - з 4 років. Про різні види індійського мистецтва дізнавалася від своєї матері (однієї з найкращих виконавиць індійського традиційного співу) та відомих майстрів танцювальної музики, перкусії і танцю. 

На батьківщині в Індії отримала ряд музичних нагород, а також престижні музичні ступені "Сангі Вішарад" та "Сангі Прабакар". Живучи в Колумбії, заснувала благодійний фонд "Калакендар", що популяризує індійське мистецтво. Завдяки цьому фонду студенти вчаться виконувати індійську музику на різних музичних інструментах, зокрема на традиційних ударних табла і долок, опановують різні музичні стилі, такі як кавалі та бхаджани, а також різноманітні техніки вокалу.

Анандіта побувала з концертами в більш ніж 30 країнах світу. Її гастролі з успіхом пройшли в Канаді, Іспанії, Італії, Колумбії, Бразилії, Перу, Болівії, Франції, Швейцарії, Австрії, Німеччини, Польщі, Румунії, Чехії, Хорватії, Словенії, Болгарії, Росії, Південній Африці та Фінляндії. 

Сергій Пучков - перкусіоніст, барабанщик, грає на індійських ударних інструментах табла і долок, вчився грі на таблах в Музичній Академії Індії, брав участь у багатьох проектах відомих українських музикантів, серед яких Олег Скрипка і "ВВ", Марія Бурмака, "СВ Акустик".

З 1998 року є учасником гурту "Небесна ріка". Разом з колективом виступав на українських та міжнародних етнічних фестивалях в Італії, Греції, Росії, Грузії, виступав на різних концертних майданчиках Чехії, Словаччини, Китаю, Монголії та інших країнах. З колективом гурту записав два альбоми: "The Light" та "Living Water".