Look around. Подивись навкруги.

Кожного дня та кожної миті ми зіштовхуємося з багатьма цілісними світами-будь то країна , природа та її стихії , людина чи крапля води з мікро та макрокосмами. Ці світи бувають багатими, цікавими,вражаючими.

Я відкриваю їх для себе, передаю їх людям мовою власних візуальних образів, використовуючи найближчі для себе засоби.

На виставці «Світи. Погляди. Подорожі» Хочу представити роботи з декількох серій.

«Індія. Портрети»

11 робіт, час роботи – з 2008 по 2013 рік.

Ідея та сюжети робіт виникли після надзвичайної подорожі по Індії та розроблялися з 2009 по 2013 рік. Були використані найхарактерніші образи індійських провінцій, авторське переосмислення етнічних орнаментів, фрагментів краєвидів та виразні обличчя для найглибшої передачі всесвіту цієї країни і цих людей. Для цієї серії робіт була вибрана овальна форма, що символізує форму ока, як символу погляду на світ.

«1000 та 1 ніч»

12 робіт, час роботи над серією – з 2010 по 2014 рік.

Мне надихнули арабські казки, подорожі по арабським країнам, їхнє повітря, мистецтво, музика. В цих роботах розкривається багатство та різноманіття арабського світу, куполів, кольорів, джинів, дервішів, ароматів ламп та лампадок, зоряного неба над пустелею, диму кальяну… де історія на кожнім кутку перетинається із сьогоденням. В роботах цієї серії використовується форма кола і овала, яка, на мою думку, найбільш вдало передає мої ідеї.

«Ляльки»

20 робіт, робота над серією була розпочата у 2013 році і продовжується зараз.

Спочатку ляльки повинні були стати частиною великої роботи з лялькарем, але на Різдво прийшла ідея «Дарів волхвів», після неї додавалися інші роботи і «Ляльки» стали окремою самостійною серією. Образи ляльок різноманітні, близькі та цікаві для мене, там і воїни-стражі, і колекціонер, образ янгола-демона та багато інших. У ляльок пласке тіло, об’ємні обличчя і руки, в оформленні використовується бронза, срібло, каміння, фрагменти прикрас, монети та інші декоративні деталі.

Frame. Women. Retro. Portrait.

Ще з 2005 року у мене зріла ідея цієї серії робіт. Спочатку хотілося використати в роботі свою колекцію старовинних листівок та фотографій, до того ж, траплялися красиві старовинні рамки. Так, сама по собі, з’явилася думка подарувати їм нове життя, вставляючи портрети у рамки у моїй характерній манері, додавши їм кольору, фактури та образу. Це найвитонченіша серія, зараз вона нараховує близько 30 портретів.

Окремі роботи також будуть представлені на виставці.