Вперше на сцені Львівської обласної філармонії з авторською програмою виступить успішний, неординарний, талановитий композитор, піаніст і автор саундтреків до відомих американських кінофільмів Келвін Джонс (Calvin Jones calvinjones.com ), США. 
Виступи Келвіна Джонса відрізняються від звичайних концертів класичної музики і завжди приваблюють молоду аудиторію. Келвін представить свої кращі хіти за 20 років творчості. Його твір «Whitewater Chopped Sticks» допоміг здобути корону Міс Америка 2012. 

У програмі концерту створені Келвіном саундтреки, один з них «After the Conquest», звучить в відомому документальному фільмі «2016: Америка Обами». 

Одна з останніх робіт Келвіна «Faith and Hope» («Віра і надія») є надихаючою в ці непрості для України дні. Яскрава філософія твору - тільки Бог дає віруючим людям справжню надію, тільки віра є основою життя в будь-які буремні часи.

Інша цікава композиція, що прозвучить в концерті – «Celtic Joy» (Кельтська радість). В ній слухачі впізнають знайому мелодію з відомого класичного твору. 

І це ще не весь перелік творів, які прозвучать на концерті. Слухачі зможуть насолодитися виконанням авторської музики іноземного гостя разом з оркестром «Віртуози Львова», а також сольним виконанням Келвіном Джонсом власних творів.